Kde nás najdete?

šířka stránky 800pix
Created by PMF

31. 5. 2018 od 16 hod. Taneční akademie

Vážení přátelé a příznivci tance.
Ve čtvrtek 31. května 2018 od 16.00 hodin Vás srdečně zveme na Taneční akademii, kterou jako již tradičně uzavřeme letošní taneční sezónu 2017/18. V programu vystoupí jednotlivé třídy dětského tanečního klubu Šance, z.s. Každá třída si pro tuto příležitost připravila speciální vystoupení.
Novou taneční sezónu 2018/19 zahájíme se začátkem školního roku v září 2018, kdy proběhnou
hromadné zápisy do všech otevíraných kurzů (podle aktuální nabídky uvedené na těchto webových stránkách).

Fotogalerie Taneční školy Petra MacháčkaFotografie z předchozích tanečních akademií a všech ostatních námi pořádaných akcí jsou ke shlédnutí v naší fotogalerii