6.1.2018 Závěrečný ples tanečních kurzů mládeže

V sobotu 6. ledna 2018 od 19.00 do 24.00 hodin pořádáme v Městském domě kultury v Sokolově Závěrečný ples pro žáky základních tanečních kurzů mládeže.
Srdečně zveme všechny účastníky těchto kurzů ale i kurzů z předešlých ročníků, jejich kamarády a samozřejmě rodiče i prarodiče.
Vstupenky lze zakoupit v předprodeji každé pondělí na tanečních kurzech. K poslechu a tanci vám bude hrát Taneční orchestr Sokrat Sokolov.

Vstup na tuto akci je povolen pouze ve společenském oděvu
viz řád taneční školy.

Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout a vytisknout plakát na tuto akci a vyvěsit např. na nástěnce ve škole atp.

Fotky z předešlých "Prodloužených" a plesů jsou ke shlédnutí v naší fotogalerii
Vstup do fotogalerie Z D E