Přijďte se pobavit s dětmi na MAŠKARNÍ KARNEVAL

28. ledna 2018 od 15.00 do 17.30 hodin pořádáme v Městském domě kultury v Sokolově maškarní karneval pro děti.
Přijďte si zpříjemnit toto nedělní odpoledne. Společně si zatančíme, zasoutěžíme o ceny, klauni budou pro děti modelovat a rozdávat balónky a dokonce přijde letos i kouzelník.
Na závěr pak vyhodnotíme nejlépe povedené masky.

Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout a vytisknout plakát na tuto akci a vyvěsit např. na nástěnce v mateřské školce, škole nebo ve družině apod.

Fotky z maškarního karnevalu z předešlých ročníků jsou ke shlédnutí v naší fotogalerii.
Vstup do fotogalerie Z D E