Prodloužená lekce tanečního kurzu mládeže sobota 04.11.2017

V sobotu 4. listopadu 2017 od 18.30 do 22.00 hodin pořádáme v Městském domě kultury v Sokolově PRODLOUŽENOU LEKCI pro žáky základních tanečních kurzů mládeže.
Srdečně zveme všechny účastníky těchto kurzů, jejich kamarády a samozřejmě rodiče i prarodiče.
Vstupenky lze zakoupit v předprodeji ... každé pondělí na tanečních kurzech nebo v infocentru MDK Sokolov.

Vstup na tuto akci je povolen pouze ve společenském oděvu, děkujeme (viz řád taneční školy).

Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout a vytisknout plakát na tuto akci a vyvěsit např. na nástěnce ve třídě nebo na chodbě školy apod.

Fotky z předešlých "Prodloužených" jsou ke shlédnutí v naší fotogalerii
Vstup do fotogalerie Z D E