Kde nás najdete?

Created by PMF

Taneční klub Šance

Taneční klub Šance, z.s.   při TŠ Petra Macháčka Sokolov

Spolek Taneční klub Šance, z.s. je dobrovolným a neziskovým svazkem občanů, v němž se sdružili milovníci tance a pohybu k získávání dětí pro tuto aktivitu. Svou činnost zahájil od ledna 2016 a jeho základním účelem je pohybová, taneční a rytmická výchova dětí (bez ohledu na talent) ve věku od 3 do 11 let.
Děti jsou sdružovány podle věkových skupin celkem do pěti samostatných tříd, které pracují ve dvou kurzech :

TK.01 Dětská pohybová, taneční a rytmická výchova:

pro děti od 3 do 7 let pod vedením paní Petry Fischerové a Mgr. Michaely Uhlíkové

TK.02 Taneční výchova pro děti a školní mládež:

pro děti od 7 do 11 let pod vedením učitele tance Petra Macháčka a Milady Macháčkové

Přidejte se k nám na facebooku