Přihlášky do kurzů

Nabízíme vám několik možností,
jak se pohodlně přihlásit do vybraného kurzu :

1. Elektronická přihláška prostřednictvím webového formuláře
... Otevřete Z D E

Předpokladem je funkční e-mailová adresa uchazeče pro zajištění možnosti zpětné komunikace. Tuto možnost využívejte zejména v případě, že se hodláte přihlásit předem a nechcete čekat až na hromadné zápisy, které se provádějí pravidelně každý rok vždy v září a prosinci. Vhodné, pokud si chcete včas rezervovat místo v kurzu.

2. Tradiční přihláška ke stažení do počítače
... Stahujte Z D E

Předpokladem je mít nainstalován program MS Excel, příp. OpenOffice calc, kde přihlášku otevřete, vyplníte a následně si ji pak vytisknete. Přihlášku poté přineste s sebou k hromadným zápisům do MDK Sokolov, kde budete zaregistrováni do Vámi vybraného kurzu. Zápisy se provádějí pravidelně každý rok vždy v září a v prosinci.
... Sledujte termíny zápisů.
Variantně se lze přihlásit u prezence přímo při úvodní hodině v předsálí tanečního sálu.
... Sledujte harmonogramy lekcí.

3. Tradiční tištěná přihláška k ručnímu vyplnění
... Z D E - Přihláška do Dětského tanečního klubu Šance, z.s.

Papírovou přihlášku lze rovněž vyzvednout v infocentru MDK Sokolov, kde budou k dispozici zhruba 14 dní před termínem konání hromadných zápisů. Přihlášku vyplňte prosím úhledně hůlkovým písmem, poté přineste s sebou k hromadným zápisům do MDK Sokolov, kde budete zaregistrováni do Vámi vybraného kurzu.

Nevíte si rady? Potřebujete doplňující informace? Chcete nám něco sdělit?
... Použijte prosím TENTO ODKAZ

Fotogalerie Taneční školyKalendář akcí Taneční školy