Kde nás najdete?

Created by PMF

Taneční škola

Člen Svazu učitelů tance ČR

Taneční škola Petra Macháčka se zabývá nejen výukou společenských tanců a společenské výchovy.

Nabízíme taneční kurzy pro různé věkové kategorie.

NABÍDKA KURZŮ PRO LETOŠNÍ SEZONU ZDE

Tančíme v centru Sokolova
v Městském domě kultury na náměstí Budovatelů.
Od podzimu 2010 jsme rozšířili svou činnost i do města Kraslice, kde v místním Domě kultury na náměstí T. G. Masaryka pořádáme kurzy tance pro dospělé. A
 od roku 2011 jsme začali působit i v dalších okolních městech a obcích, kde rovněž vyučujeme taneční kurzy pro dospělé. Aktuální nabídku na letošní sezónu naleznete v hlavní nabídce kurzů.

Tančete s námi .... " S tancem a hudbou je svět krásnější".

*** TANEČNÍ DESATERO ***

Logo Taneční školy